plywalnia-nauka-5

W ramach zajęć popołudniowych i wieczornych obiekt udostępniany jest dla środowiska lokalnego. Organizowane są różnego typu zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Na salach można skorzystać odpłatnie z zajęć gimnastyki callanetics, yogi, pilates, a na basenie z pływania rekreacyjnego, nauki i indywidualnego doskonalenia pływania dla osób w każdym wieku. Oprócz zajęć pływackich prowadzone są zajęcia z aqua areobiku, najmłodszych organizowane są zajęcia z Tae-Kwon-Do. Polecamy również  sauny.

Sauna Sucha

Zapewniamy możliwość korzystania z sauny damskiej i męskiej, której lecznicze działanie to sprawdzony sposób odnowy biologicznej. Odpręża, hartuje, jest także formą towarzyskiego relaksu.

Krakowska Akademia TAEKWON-DO

Szkółka Tae-Kwon-Do (koreańska sztuka walki) dla dzieci i młodzieży jest prowadzona w formie kursów rocznych; założona została w 1970 r. przez Tadeusza Kulawskiego i mgr Marka Lecha III dan – prekursora Tae-Kwon-Do.
Sekcja współpracuje z Krakowskim Klubem Tae-Kwon-Do „Podgórze” i jest zrzeszona w Polskiej Federacji T.K.D. Zajęcia prowadzi instruktor i mistrz Tae-Kwon-Do Konrad Kulawski I dan, opiekę merytoryczną nad kursem sprawuje mgr Paweł Porębski IV dan.
Dzieci uczęszczają na zajęcia Tae-Kwon-Do, w ramach kursu rocznego, dwa lub trzy razy w tygodniu pod opieką instruktora. Po 5 miesiącach nauki każde dziecko składa przysięgę i po jej złożeniu staje się członkiem Polskiej Federacji T.K.D.

Gimnastyka przy muzyce dla pań i panów

W godzinach wieczornych prowadzone są zajęcia gimnastyczne dla osób dorosłych, które korzystnie działają na sylwetkę. Ćwiczenia są tak dobierane, by uzyskać maksymalną elastyczność kręgosłupa, zwiększenie ruchomości stawów oraz wzmocnienie mięśni. Ćwiczenia prowadzone są przy spokojnej muzyce, przez doświadczonych instruktorów rehabilitacji, każdorazowa dobierane są do możliwości ruchowych uczestników.

Aqua aerobik

Gimnastyka w wodzie, która jest bezpieczną formą aktywności fizycznej. Może ją uprawiać nieomal każdy, niezależnie od wieku oraz kondycji fizycznej. Podczas aqua aerobiku odciążony jest cały układ kostno-stawowy i z tego względu ta forma ruchu polecana jest również osobom, które chorują na osteoporozę, cierpią na nadciśnienie tętnicze lub mają problemy z kręgosłupem i stawami. Bezpieczna jest również dla kobiet w ciąży.

W naszym Ośrodku można wziąć udział w kursach nauki i doskonalenia pływania prowadzonych przez sprawdzonych i polecanych instruktorów.

Aby zapoznać się z ofertą, proszę „kliknąć” logo wybranej szkółki.

Polecamy również:

Krakowska Szkoła Tańca

Gimnastyka akrobatyczna oraz gimnastyka artystyczna dla dzieci

Nasze obiekty:

slider-6
Pływalnia
slider-15
Sale gimnastyczne
slider--sauna
Sauna

Obiekt jest dostosowany dla osób niepełnosprawnych